:

Szerző: Barna József

2001. március 1. 03:10

Az AMD nem ajánlja Athlon és Duron tulajdonosoknak az ABIT alaplapjait!

[AMDZone] Az AMD tegnap törölte az ABIT lapokat az ajánlott alaplapok listájáról . A hivatalos indoklás így hangzik:

[AMDZone] Az AMD tegnap törölte az ABIT lapokat az ajánlott alaplapok listájáról. A hivatalos indoklás így hangzik:
Az AMD folyamatosan frissíti alaplap-validációs tesztalkalmazásait annak érdekében, hogy a cég honlapján felsorolt ajánlott Athlon és Duron alaplapok minden tekintetben megfeleljenek a processzorok működési specifikációinak. Minthogy a legfrissebb teszteredmények arról tanúskodtak, hogy egyes alaplapok nem felelnek meg az elvárásoknak, listánkról eltávolítottuk azokat.
Csak találgatni lehet, hogy az ABIT lapok legendásan jó túlhajthatósága, vagy esetleg valamilyen komolyabb probléma miatt vált kegyvesztetté a hazánkban oly népszerű alaplapgyártó az AMD szemében. De talán az sem elképzelhetetlen, hogy az AMD-vel szorosabb partnerkapcsolatban álló gyártók lobbizása áll az ügy hátterében.

A most először, április 24-én Budapestre érkező nemzetközi Kubernetes Community Day programja immár elérhető. A programba kerülő 26 előadást a világ minden tájáról beérkezett, több mint 100 pályázat közül választottuk ki. Figyelem, a rendezvényre már csak 30 jegy elérhető!

a címlapról

1000

2

Millenniumhoz ért a Yettel

2025. március 11. 12:01

A cég a napokban kapcsolja be az ezredik 5G-s állomását, a hálózat minden második magyarhoz elér.