:

Szerző: Bodnár Ádám

2001. január 24. 16:12

A Compaq nagyteljesítményű tároló (SAN) hálózatokat szállít

[Mmd] A Compaq Computer Corporation az iparágban

[Mmd] A Compaq Computer Corporation az iparágban mérföldkőnek számító bejelentést tett, miszerint SAN (Storage Area Network) rendszerének teljesítményét - immár 20 switch-csel és 320 porttal - ötszörösére növeli.

A fejlesztés révén a Compaq háttértároló rendszere lehetővé teszi a felhasználók számára az eddigi elszigetelt SAN rendszerek közötti szakadék áthidalását egyetlen, központilag irányított tároló (SAN)rendszerrel, amely rugalmas tervezést, és eltérő számítógépes környezetekben is zökkenőmentes integrációt biztosít.

Az új rendszer létrehozása jelentős lépés a Compaq Vállalati Háttértároló Rendszerek Architektúrájának (ENSA - Enterprise Network Storage Architecture) megvalósításában.

A most először, április 24-én Budapestre érkező nemzetközi Kubernetes Community Day programja immár elérhető. A programba kerülő 26 előadást a világ minden tájáról beérkezett, több mint 100 pályázat közül választottuk ki. Figyelem, a rendezvényre már csak 30 jegy elérhető!

a címlapról