:

Szerző: Bodnár Ádám

2000. október 29. 19:14

Creative Labs GeForce 2 Ultra és GeForce 2 MX teszt

A tbreak a Creative Labs két vadonatúj kártyáját tesztelte, és az eredményeiket GeForce 2 GTS és GeForce DDR kártyák pontszámaival hasonlították össze.

Nos, a DDR SDRAM-mal szerelt GeForce 2 MX nem szerepelt rosszul, de természetesen a GeForce DDR mögött végzett, míg a GeForce 2 Ultra egyszerűen uralta a mezőnyt. A cikk szerint a GeForce 2 MX kártyát elég jól túl lehetett húzni, a videochip 210, a memória pedig 360 MHz-en (azaz 180 MHz DDR) is kiválóan működött.

A most először, április 24-én Budapestre érkező nemzetközi Kubernetes Community Day programja immár elérhető. A programba kerülő 26 előadást a világ minden tájáról beérkezett, több mint 100 pályázat közül választottuk ki. Figyelem, a rendezvényre már csak 30 jegy elérhető!

a címlapról